Išsamus Vadovas, Kaip Išsirinkti Geriausią Automobilio Apsauginę Dangą ir Išvengti Internetinių Apgavysčių

Išsamus Vadovas, Kaip Išsirinkti Geriausią Automobilio Apsauginę Dangą ir Išvengti Internetinių Apgavysčių

Paskelbė: John Mc Duggal

Taigi, jūs pagaliau nusprendėte, kad turite „apsaugoti savo automobilį“ papildoma danga, inovatoriškas sprendimas, apie kurį, regis, dabar kalba VISI!


Tikėkimės, kad esate toks pat kaip dauguma mūsų, jūsų automobilis yra jūsų pasididžiavimas ir džiaugsmas, ir norite apsaugoti savo investiciją geriausia įmanoma automobilio danga.


Jūs, žinoma, galite pradėti svarstyti, kokią dangą pasirinkti. Atsakymas į šį klausimą yra kritiškas. Ieškant atsakymų internete lengva pasijusti pasimetusiu ir greitai pasidaro painu, tačiau patikėkite mumis, tai yra visiškai normalu.


Ryšium su tuo, mes labai džiaugiamės, kad šiuo metu mus skaitote ir tikimės, jog šis straipsnis suteiks jums keletą įžvalgų ir patarimų, padėsiančių apsispręsti.


Vienas dalykas yra faktas: kai tik pradėsite praktikuoti „pasidaryk pats“ dangą, niekada nebenorėsite grįžti prie senų dalykų naudojimo!


Mes vertiname tai, kad kartu dalinamės bendra aistra ir būtent todėl mūsų tikslas yra padėti jums sužinoti daugiau apie automobilį apsaugančias dangas, pasidalinsim savo žiniomis bei patirtimi.


Šiame straipsnyje aptarsime privalumus ir trūkumus, į kuriuos reikia atsižvelgti tyrinėjant, lyginant keramikinių dangų pasirinkimą, įskaitant:


  • - Produktų internetu pirkimas ir rizika, kuri gali kilti

  • - Nustatymas, ar produktas iš tikrųjų yra dengiantis

  • - Supratimas, kas yra „aukščiausio lygio“ apsauga

  • - Apsauginės dangos poveikio apžvalga


Nieko nelaukiant pereikime prie informacijos, kurios dėka galėtumėte pasiekti geriausius rezultatus. Tikimės, kad jums tai bus naudinga!


Pradėkime nuo pirkimo internetu pagrindų.


Produktų pirkimas internetu ir rizika, kuri gali kilti


Ne paslaptis, internetinis apsipirkimas yra vienas efektyviausių būdų patenkinti šiandieninius poreikius. Dauguma klientų bijo, kad negauna to, už ką moka ir jie visiškai teisūs. Deja, yra daug padirbtų prekių ženklų, kurie bando jums parduoti neįmanomus daiktus.


Taigi, kaip įsitikinti, ar gavote realų pasiūlymą?


Įsitikinkite, kad tai yra tikra danga automobiliui. Svarbiausia užuomina yra galinga ir patikima formulė, galinti garantuoti rezultatus.


Štai kame reikalas, greičiausiai jūs turėjote sumokėti už dažymo broko taisymą arba jums pavyko nupoliruoti paviršių teisingai prieš pradedant naudoti produktą. Uždėjus pigią dangą, kurią gavote iš internetinio perpardavinėtojo, iš pradžių atrodys, kad ji padengta lygiai kaip tikra keraminė danga... bet truputį palaukite!


Po kelių mėnesių aplinkos poveikio ir išdžiūvimo, automobilis pradės prarasti savo hidrofobines savybes dėl nekokybiškos dangos. Tai labai aiškus apatinės dangos nusidėvėjimo požymis...


Žinoma, dažai nebus apsaugoti taip, kaip buvo numatyta. Įbrėžimai, dėmės ir sūkurinės žymės vėl pradės atsirasti jūsų skaidriame dažų sluoksnyje ir jūs vėl svarstysite naują dažų taisymo galimybę.


Iš pradžių svarstysite ar daryti pačiam, ar investuoti pinigus, kad tai padarytų meistras, laikui bėgant, tai bus puiki investicija siekiant užtikrinti, kad jūsų transporto priemonė būtų tinkamai apsaugota bei prižiūrima, jei pasirinksite tinkamą produktą.


Dabar jūs žinote, pigios ir greitos paslaugos yra ne pati geriausia išeitis. Verčiau apsvarstykite tai, kas yra tvirta, su pažadu, kad susigrąžinsite pinigus, jei kas nors nutiks ne taip.


Nustatymas ar produktas iš tikrųjų yra dengiantis paviršių


Pakalbėkime apie dangos savybes ir jos turinį.


Norėdami žinoti, kad tai, ką gavote, yra kokybiškas produktas, jį paprasčiausiai panaudojus jokių dėmių ar žymių neturėtų likti, nes jūsų automobilis, tiesiogine prasme, turi atstumti viską nuo savo paviršiaus.


Mes ištyrėme ir studijavome daugelio dangų savybes, ir nustatėm, kad dauguma prekės ženklų nesiremia jokia formule, galinčia padėti tuo, ką siūlo reklamoje. Daugelis prekės ženklų pristato savo gaminius kaip keramiką ir klaidina klientus pardavinėdami mažiau patvarias dangas arba dar blogiau - brangius indų plovimo skysčius.


Tradicinės silicio dioksido medžiagos suyra ir lengvai sunaikinamos plaunant. Štai kodėl jūs turite atlikti namų darbus prieš bandydami bet kokį produktą.


Supratimas, kas yra „aukščiausio lygio“ apsauga.


Ar tikrai svarbu keramikinės dangos storis? Žinoma, bet tai dar ne viskas.


Svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte patikrinti naudodamiesi produktu, yra tai, ar jame yra veiksmingų ir galingų polimerų.


Dabar galite paklausti: „Ar aš paimsiu su jais bulvytes?“ Dar ne, leiskite mums detalizuoti... Polimerai yra chemikalai, susidedantys iš ploviklių ir koncentruotų tirpalų nešvarumams, dėmėms ir dulkėms pašalinti. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad standartiniai muilai (kurie naudojami daugumoje gaminių) nešvarumus tiesiog nuvalo, palikdami juos ant žemės paviršiaus, net jei jų nematote. Kita vertus, polimerai įsiskverbia į nešvarumus ir dėmių daleles bei jas ištirpina.


Dabar matome, kaip svarbu jų ieškoti, tiesa?


Dabar klausimas, kiek vandens reikia sunaudoti šiam darbui... Atsakymas - VANDENS NEREIKIA IŠVIS! Ir tai ne pokštas.


Vandenį suderinti su automobilio valymu ir detalėmis išties nesunku, tačiau naudojant tinkamą produktą, jūs neturėtumėte eikvoti brangaus vandens savo transporto priemonės plovimui. Arba tiesiog pašalinkite nešvarumus sausu skudurėliu, tada nuvalykite ir uždenkite paviršių savo daiktais... VIS DAR SAUSA!


Poveikio trukmė yra dar vienas svarbus aspektas.


Plona danga nėra patvari ir, jei tai nėra tikra danga, ji susidėvės bei prireiks pakartotinio padengimo. Dauguma dangų laikosi tik 3–6 mėnesius, kol nusivalo arba nusiplauna.


Tinkama danga turėtų tarnauti nuo 6 iki 12 aktyvaus naudojimo mėnesių ir turėtų puikiai atrodyti, periodiškai paretušuojant. Atminkite, kad tokia danga turėtų apsaugoti jūsų automobilį bet kokiomis aplinkos sąlygomis.


Mes nustatėme, kad polimerų technologija yra labiausiai subalansuotas ir veiksmingiausias būdas tai padaryti. Taip yra todėl, kad ji yra hidrofobinė, ilgalaikė, itin atspari bet kokioms sąlygoms, apsaugo nuo UV spindulių, ir, be abejo, yra pati ekonomiškiausia rinkoje.


Padengimo efektą stebėkite po proceso.


Ko reikėtų tikėtis po mėnesio naudojant pasirinktą produktą:

 

  • - Pamirškite apie paukščių dergimą, įprastus kasdienius nešvarumus ir, iš esmės, bet kokius nešvarumus ant transporto priemonės paviršiaus, darbas atliekamas beveik savaime.


  • - Vandens? Ne, nereikia, pluoštinio audinio pilnai pakanka pašalinti likusius nešvarumus, kurių lieka kur kas mažiau, palyginus su įprastais nešvarumais ant nevalyto automobilio.


  • - Valant nereikia muilo ar papildomų ploviklių ir stabuklingų skysčių.


  • - Automobilio spindesys turėtų išlikti pakankamai stiprus, kad liktų įspūdys jog jis ką tik buvo išvalytas ir išblizgintas.


  • - Gali būti, kad tam tikras vietas norėsite dar padailinti, bet tai visiškai nėra būtina.


  • - Ilgainiui jums gali prireikti dar vieno buteliuko, bet ne dviejų ar trijų, kad pakaktų visam darbui, todėl po pirmo įsigyjimo, produkto turi pakati net keliem mėnesiam!

 

Tai viskas, ką jums reikia žinoti ieškant efektyvaus automobilio padengimo metodo.


Tikimės, kad žinote, kaip pasiekti, tai ko trokštate, bet jei vis dar svarstote, kokiu keliu žengti, mes mielai padėsime jums išnaudoti visas geriausias galimybes.


TWX Auto’s Exterior 3-in-1 yra mūsų patikimiausias ir labiausiai rekomenduojamas sprendimas automobilio paviršiaus padengimui namuose!

Produktai, susiję su šiuo įrašu