GREITAS PRISTATYMAS - Per 4 dienas

Vienintelis produktas automobiliui, kuris…

VALO, APSAUGO IR SUTEIKIA SPINDINČIĄ IŠVAIZDĄ!


ТWX
® Auto Exterior yra 3-in-1 pažangi formulė, kuri valo ir apsaugo Jūsų automobilį be vandens! Pamirškite automobilio plovimą, mūsų naujausia inovacija suteiks jūsų automobiliui nepriekaištingą išvaizdą.

 5-Žvaigždučių Patikimų Klientų Apžvalgos

NEREIKIA VANDENS!  NAUNA POLIMERŲ TECHNOLOGIJA 20X STIPRESNIS NEI KITOS DANGOS AR VAŠKAS! LABORATORIJOJE PATIKRINTA TECHNOLOGIJA JOKIŲ ĮBRĖŽIMŲ

Mūsų TWX® Auto Exterior formulės komanda sukūrė lengvą namuose naudoti produktą su bevandene technologija ir drėkinamosiomis medžiagomis, švelniam, saugiam, efektyviam automobilio valymui, nuo purvo ir riebalų – paleikant automobilį švarų, padengtą atsparia nešvarumams danga ir apsaugotą paviršių kiekvieną kartą.

14 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija

Norime, kad būtumėte 100% patenkinti viskuo, ką įsigijate TWX Auto. Ir jei nesate visiškai patenkinti pirkiniu, grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus arba pakeisime prekes. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir grąžinti produktą.


  

PATVIRTINTA INDUSTRIJOS PROFESIONALŲ!

TWX® Auto Exterior yra Laboratorijose sukurta ir išbandyta profesionalių automobilių pardavėjų iš viso pasaulio. Joks kitas apsaugai skirtas produktas negali kartu valyti, blizginti ir apsaugoti tuo pačiu metu. TWX® Auto Exterior tai daro!


Pamirškite automobilio plovimą, mūsų naujausia inovacija suteiks jūsų automobiliui nepriekaištingą išvaizdą.
 • JOKIŲ DĖMIŲ AR ĮBRĖŽIMŲ.
  TWX® Auto Exterior aukščiausios kokybės polimerinė automobilio dangos formulė yra švelnus ir efektyvus būdas valyti bei suteikti blizgančią, lyg naują, išvaizdą jūsų automobiliui.

 • PAMIRŠKITE PURVĄ, NEŠVARUMUS IR RIEBALUS.
  Mūsų 3-in-1 formulė suteikia jums galimybę plauti automobilį be vandens, dangą paviršiui ir blizgesį!
  Paprasta padaryti namuose, nereikia brangių plovyklų ir vaško.


 • VISIEMS PAVIRŠIAMS.
  Naudokite purškiklį ant dažyto, metalo ir plastiko paviršiaus, automobiliams, laivams, motociklams ir taip toliau!


PRISTATYMAS YRA NEMOKAMAS

Nurodyta kaina yra įskaičius PVM. Kiekvienas užsakymas, kuriame yra 2 ir daugiau produktų, pristatomas nemokamai. Pristatymai vykdomi standartinėmis darbo valandomis, pristatant tiesiai jūsų nurodytu adresu, per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo šiame tinklapyje datos.

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei nebūsite patenkinti produktu, tiesiog grąžinkite jį mums ir be jokių klausimų atgausite visą sumokėtą sumą.

APMOKĖJIMO BŪDAS

Apmokėjimas – kurjeriui pristačius produktą, be jokio išankstinio avanso.


ĮRODYTI REZULTATAI AUTOMOBILIŲ MYLĖTOJŲ, TOKIŲ, KAIP JŪS!

 


 • NAUDOJIMAS:
  1. Užpurkškite ant švaraus, sulankstyto mikropluošto rankšluostėlio ir ant išorės paviršiaus, kurį norite nuvalyti.
  2. Pagrindas turi būti maždaug 10x10 cm dydžio (vieno užpurkškimo turėtų pakakti paviršiui padengti).|
  3. Švelniai nuvalykite paviršių viena kryptimi (pvz.: iš kairės į dešinę arba iš dešinės į kairę, niekada nevalykite sukamaisiais judesiais) su iš anksto sudrėkinta, sulankstyta mikropluošto šluoste.
  4. Užpurkškite pakartotinai ant paviršiaus, kurį norite nuvalyti bei ant sulankstytos mikropluošto šluostės. Nuvalykite pakartotinai.
  5. Prieš valydami paviršių, įsitikinkite, kad ant sulankstytos mikropluošto šluostės neliko akmenėlių nuo pirmo valymo. Jei po pirmo valymo liko nešvarumų, perlenkę skudurėlį naudokite švarią pusę ir tęskite blizginimą.
  6. Norėdami išgauti tobulą paviršiaus išvaizdą, keiskite sausas šluostes ir stenkitės nuvalyti likučius nuo paviršiaus, kol viskas neuždžiuvo.
  7. Kartokite procesą, kol išblizginsite visą automobilį ir paviršius ims spindėti. Galima naudoti dažytiems, metalo ir plastikiniams paviršiams.


FAQ

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Blogas           Geras

TWX® Auto Exterior 3 in 1 bevandenis plovimas, vaškas ir apsauga automobilio išorei

 • Akcijinė Kaina iki
 •   Ribotas kiekis LIKO TIK

Klientai, kurie įsigijo šį produktą, taip pat pirko