GREITAS PRISTATYMAS - Per 4 dienas

VIENAS PRODUKTAS - - VISIEMS JŪSŲ AUTOMOBILIO SALONAMS!


TWX® Auto Interior yra vienintelis produktas, kuris valo ir apsaugo beveik bet kurį automobilio salono paviršių! Siekdami profesionalaus rezultato, tiesiog užpurkškite ir nuvalykite: nuo prietaisų skydelio iki sėdynių ir ne tik!

 Taupykite laiką ir pinigus su vienu produktu jūsų automobilio salonui

 Tinka jūsų automobilio prietaisų skydeliui, durų plokštėms

 Palaiko gaivą ir švarą jūsų automobilyje tartum jis būtų naujas

 Valykite nesirūpindami dėl paviršių


Tegul jūsų automobilio interjeras atrodo gerai ilgą laiką! Smėlis, purvas, pirštų antspaudai, riebalai ir dėmės - jie neturi jokių šansų prieš mūsų unikalią ir efektyvią apsauginę formulę jūsų salono paviršiams. TWX® Auto Interior dirba su integruota nanotechnologija, skirta veiksmingai apsaugoti ir atkurti jūsų automobilio salono paviršius. Neriebi formulė su antistatinėmis medžiagomis padės išvengti dulkių kaupimosi, pašalins nešvarumus ir nepageidaujamus kvapus, atstatys automobilio interjero paviršių.

14 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija

Norime, kad būtumėte 100% patenkinti viskuo, ką įsigijate TWX Auto. Ir jei nesate visiškai patenkinti pirkiniu, grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus arba pakeisime prekes. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir grąžinti produktą.

Jums nebereikia 3 ir daugiau skirtingų valiklių, užimančių vietą jūsų garaže, kad automobilis būtų švarus - TWX® Auto Interior yra viskas, ko jums reikia. Tai suteiks galimybę jūsų automobilio interjerui ilgiau atrodyti puikiai. Nepalieka riebios ar dėmėtos plėvelės - tiesiog švarų matinį paviršių. Mūsų valymo priemonėje taip pat yra apsauginis filtras nuo UV spindulių, saugantis nuo pažeidimų, užtikrina, kad interjeras ilgiau išliktų lyg naujas. 

NAUDOJIMAS:

1. Gerai supurtykite buteliuką. Išspauskite produkto ant švelnaus mikropluošto skudurėlio. 2. Švelniais sukamaisiais judesiais ištrinkite produktą į pageidaujamą paviršių. 3. Naudokite kitą švarų mikropluošto rankšluostėlį, kad nuvalytumėte produkto perteklių. 4. Geriausiems rezultatams išgauti, pakartokite procesą kas kelias savaites (arba pagal poreikį). Saugu naudoti ant vinilo, odos ar plastiko.

PRISTATYMAS YRA NEMOKAMAS

Nurodyta kaina yra įskaičius PVM. Kiekvienas užsakymas, kuriame yra 2 ir daugiau produktų, pristatomas nemokamai. Pristatymai vykdomi standartinėmis darbo valandomis, pristatant tiesiai jūsų nurodytu adresu, per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo šiame tinklapyje datos.

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei nebūsite patenkinti produktu, tiesiog grąžinkite jį mums ir be jokių klausimų atgausite visą sumokėtą sumą.

APMOKĖJIMO BŪDAS

Apmokėjimas – kurjeriui pristačius produktą, be jokio išankstinio avanso.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Blogas           Geras

TWX® Auto Interior Universali Automobilio Salono Valymo Priemonė

  • Akcijinė Kaina iki
  •   Ribotas kiekis LIKO TIK

Klientai, kurie įsigijo šį produktą, taip pat pirko