GREITAS PRISTATYMAS - Per 4 dienas

Sukurtas, kad…
APSAUGOTŲ, PAGRAŽINTŲ 

IR SUTEIKTŲ JŪSŲ PADANGOMS TĄ

PRABANGŲ ŽVILGESĮ, KURIO JOS NUSIPELNĖ!

 


 Ekstremaliausias šlapios juodos įvaizdis - juodžiausias iš juodžiausių!

 Blizgesio stiprikliai veidrodiniam žvilgesiui

 Sąlygos ir padangų priežiūra

 Apsaugo nuo pavojingų aplinkos veiksnių

 

Paprastai ir lengvai naudojamas, TWX® Auto Tires išdžiūsta greitai ir suteikia jūsų padangoms nuostabų žvilgesį! Vos po vieno naudojimo jūsų padangoms bus suteiktas ilgalaikis veidrodinis blizgesys!


Mūsų specialioje formulėje yra vandens pagrindu pagamintas polimeras, padengtas silikonu, kuris suteikia lengvą dengimą. Tai gelis, kuris gali būti greitai užtepamas ant bet kurios padangos. TWX® Auto Tires yra skirtas valyti ir apsaugoti guminius paviršius nuo žalingo UV spindulių poveikio, o tuo pat metu užtikrina švarų, blizgantį paviršių. 14 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija

Norime, kad būtumėte 100% patenkinti viskuo, ką įsigijate TWX Auto. Ir jei nesate visiškai patenkinti pirkiniu, grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus arba pakeisime prekes. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir grąžinti produktą.


PASIEKITE NEĮTIKĖTINĄ PAVIRŠIAUS BLIZGESĮ! Vienas populiariausių automobilių priežiūros produktų yra TWX® Auto Tires. Jis suteikia prabangiai spindinčią juodą spalvą norimiems rezultatams pasiekti! Grąžinkite savo padangoms salono išvaizdą! UNIKALI FORMULĖ! Aukščiausios kokybės formulė TWX® Auto Tires yra viskas, ko jums reikia, kad išvystumėte nepriekaištingą ir spindintį vaizdą. LENGVA NAUDOTI NAMUOSE! Negaiškite laiko dedant kelis sluoksnius, kad išgautumėte geresnį vaizdą! TWX® Auto Tires suteikia jums viską VIENA aplikacija, taupydamas jūsų laiką ir pinigus! AUKŠČIAUSIOS KLASĖS APSAUGA! TWX® Auto Tires užtikrina tvirtą apsaugą nuo UV spindulių, neleidžiančią jūsų padangoms išblukti, tapti minkštomis ir sausomis.


NAUDOJIMAS:

1. Nuvalykite ir nusausinkite padangą prieš tepant gelį. 2. Užtepkite gelį su mikropluošto šluoste. 3. Nuvalykite padangą švaria mikropluošto šluoste. 4. Palaukite 15-20 minučių, kad padanga nudžiūtų. Geriausiem rezultatams pasiekti, produktą naudokite ant šalto paviršiaus pavėsyje.

PRISTATYMAS YRA NEMOKAMAS

Nurodyta kaina yra įskaičius PVM. Kiekvienas užsakymas, kuriame yra 2 ir daugiau produktų, pristatomas nemokamai. Pristatymai vykdomi standartinėmis darbo valandomis, pristatant tiesiai jūsų nurodytu adresu, per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo šiame tinklapyje datos.

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei nebūsite patenkinti produktu, tiesiog grąžinkite jį mums ir be jokių klausimų atgausite visą sumokėtą sumą.

APMOKĖJIMO BŪDAS

Apmokėjimas – kurjeriui pristačius produktą, be jokio išankstinio avanso.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Blogas           Geras

TWX® Auto Tires Gelis spindinčioms padangoms

  • Akcijinė Kaina iki
  •   Ribotas kiekis LIKO TIK

Klientai, kurie įsigijo šį produktą, taip pat pirko