GREITAS PRISTATYMAS - Per 4 dienas

VALO, DRĖKINA  IR UŽTIKRINA ODOS ILGAAMŽIŠKUMĄ!


 2-1 formulė - valo ir drėkina

 Suteikia naują gyvenimą purvinai ir išblukusiai odai

 Panaudojus, oda bus sausa ir jokio riebumo pojūčio

 UV apsauga

 Padeda išvengti įtrūkimų ir blukimo


TWX® Auto Leather suteikia jūsų odai šilko švelnumą, nepalikdamas šlapumo bei lipnumo. Jis buvo sukurtas taip, kad būtų efektyvus kaip valiklis ir kondicionierius. TWX® Auto Leather įsiskverbia giliai į odą, drėkina ir maitina ją palikdamas malonų švaros kvapą. Mūsų produktas išlaiko ir apsaugo odą nuo įtrūkimų ir blukimo bei suteikia jai ilgalaikę priežiūrą, kurios ji nusipelno!


TWX® Auto Leather Odos valiklis ir Kondicionierius - 2-in-1 formulė, kuri leidžia vienu patogiu žingsniu nuvalyti, blizginti ir atgaivinti visą salono odą.14 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija

Norime, kad būtumėte 100% patenkinti viskuo, ką įsigijate TWX Auto. Ir jei nesate visiškai patenkinti pirkiniu, grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus arba pakeisime prekes. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir grąžinti produktą.

Produktas pašalina nešvarumus, aliejus, prakaitą, maisto likučius ir lengvas dėmes iš natūralios ar sintetinės odos. Veikia ištraukdamas ir atskirdamas riebalus bei purvą iš gilių medžiagos sluoksnių. TWX Auto Leather reguliariai naudojant suteikia ilgalaikius rezultatus. TWX Auto Leather yra puikus ne tik automobiliams. Galite naudoti visiems turimiems odiniams paviršiams, įskaitant ir automobilio saloną, baldus, batus ar rankines. Produktas įsiskverbia giliai i odą, atgaivina seną, sugadintą odą ir apsaugo suteikdamas naują sluoksnį. Vos po vienos aplikacijos oda atrodo akivaizdžiai atgaivinta ir minkšta. Po kelių procedūrų oda bus kaip nauja. TWX Auto Leather padeda prailginti odos gyvavimą. Jo subalansuotoje PH formulėje yra polimerų ir speciali vaško bei minkštinklių kompozicija, kuri minkština ir sukuria ploną sluoksnį, apsaugantį odą kelias savaites.


NAUDOJIMAS: 1. Gerai supurtykite buteliuką.

2. Išspauskite šiek tiek produkto ant švaraus mikropluošto skudurėlio. 3. Sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite norimą odos paviršių, tolygiai paskirstykite gaminį. 4. Norint pasiekti geriausius rezultatus, kartokite procesą reguliariai. Galima naudoti ant įvairių odos rūšių, įskaitant automobilio saloną, baldus, rankines ir batus.

PRISTATYMAS YRA NEMOKAMAS

Nurodyta kaina yra įskaičius PVM. Kiekvienas užsakymas, kuriame yra 2 ir daugiau produktų, pristatomas nemokamai. Pristatymai vykdomi standartinėmis darbo valandomis, pristatant tiesiai jūsų nurodytu adresu, per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo šiame tinklapyje datos.

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei nebūsite patenkinti produktu, tiesiog grąžinkite jį mums ir be jokių klausimų atgausite visą sumokėtą sumą.

APMOKĖJIMO BŪDAS

Apmokėjimas – kurjeriui pristačius produktą, be jokio išankstinio avanso.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Blogas           Geras

TWX® Auto Leather Odos valiklis ir Kondicionierius

  • Akcijinė Kaina iki
  •   Ribotas kiekis LIKO TIK

Klientai, kurie įsigijo šį produktą, taip pat pirko