GREITAS PRISTATYMAS - Per 4 dienas

POLIRUOKITE, SANDARINKITE IR APSAUGOKITE SAVO AUTOMOBILĮ!

 

Su TWX® Auto Super vašku apsaugokite savo mėgstamiausią transporto priemonę! Tiesiog užpurkškite ir akimirksniu suteikite jai neprilygstamą blizgesį bei apsaugokite dažus, poliruotą metalą ir plastikines dalis.

 Nepakartojamas blizgesys akimirksniu

 Nereikalaujanti pastangų ir ilgaamžė apsauga

 Gražus ilgai išliekantis spindesys 

 Lengvas naudojimas

 

Kasdien vairuojantiems sukūrėme produktą, kuris suteikia ypatingą blizgesio efektą bei yra puiki alternatyva automobilių poliravimui. Apsaugokite savo automobilį nuo pavojingos taršos, vabzdžių ir paukščių paliekamų nešvarumų, vandens dėmių bei sugrąžinkite tą tobulą savo automobilio žvilgesį, apie kurį jau tikriausiai spėjote pamiršti!

TWX® Auto Wax yra greitai veikiantis ir lengvai naudojamas - tereikia užpurkšti produkto ant norimo paviršiaus ir nuvalyti.

14 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija

Norime, kad būtumėte 100% patenkinti viskuo, ką įsigijate TWX Auto. Ir jei nesate visiškai patenkinti pirkiniu, grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus arba pakeisime prekes. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir grąžinti produktą.

Šis vaškas sukurtas naudojant pažangią polimerų kombinaciją, kuri apsaugo nuo UV spindulių ir aplinkos taršos daromos žalos. Vaškas suteikia ilgalaikią apsaugą ir blizgesį. Net po pirmojo naudojimo šis produktas automobilio paviršių pavers slidžiu su veidrodiniu žvilgesiu.

TWX® Auto Wax sandarina ir poliruoja automobilio paviršių be jokių įbrėžimų! Sukurtas apsaugoti ir poliruoti, paviršius lieka atsparus pirštų antspaudams ir dulkėms. Galėsite dar labiau didžiuotis, kad vairuojate savo itin spindintį automobilį.


NAUDOJIMAS:

1. Užpurkškite vaško ant švaraus sudrėkinto mikropluošto skudurėlio ir ant paviršiaus. Geriausiam efektui pasiekti įsitikinkite, kad paviršius yra švarus. 2. Sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite norimą paviršių. 3. Panaudokite kitą švarų ir sausą mikfopluošto rankšluostį, kad pašalintumėte produkto likučius PRIEŠ jam išdžiūstant. 4. Kartokite šį procesą, kol visa priemonė bus išvaškuota. Norėdami užtikrinti geriausią apsaugą, kartokite procedūrą reguliariai.

PRISTATYMAS YRA NEMOKAMAS

Nurodyta kaina yra įskaičius PVM. Kiekvienas užsakymas, kuriame yra 2 ir daugiau produktų, pristatomas nemokamai. Pristatymai vykdomi standartinėmis darbo valandomis, pristatant tiesiai jūsų nurodytu adresu, per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo šiame tinklapyje datos.

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei nebūsite patenkinti produktu, tiesiog grąžinkite jį mums ir be jokių klausimų atgausite visą sumokėtą sumą.

APMOKĖJIMO BŪDAS

Apmokėjimas – kurjeriui pristačius produktą, be jokio išankstinio avanso.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Blogas           Geras

TWX® Auto Wax Super Vaškas Tobulas Finišas

  • Akcijinė Kaina iki
  •   Ribotas kiekis LIKO TIK

Klientai, kurie įsigijo šį produktą, taip pat pirko