GREITAS PRISTATYMAS - Per 4 dienas

APSAUGOKITE SAVO  AUTOMOBILIŲ STIKLUS KAIP NIEKADA ANKSČIAU!


TWX® Auto Windows sukuria nano dalelių sluoksnį, kuris apsaugo stiklus nuo vandens, padaro juos ypatingai hidrofobiškus ir užtikrina švarą. Lietus ir atšiaurios oro sąlygos nuo šiol nekels problemų, o jūs galėsite mėgautis saugiu vairavimu su geresniu matomumu!


 Ypatingai hidrofobiškas  Vanduo neprilips prie jūsų langų ir jie bus švarūs bei be jokių dėmių
 Pagerintas matymas bet kokiomis oro sąlygomis 

 Labai paprastas padengimas

 

Ypatingai tvirta apsauga su paprastai naudojamu ir greitu purškimu. Atsisveikinkite su vandens paliekamomis dėmėmis ir purvu - jūsų automobilio stiklus nuvalyti ir išdžiovinti bus paprasta.


TWX® Auto Windows Vandenį atstumianti nano apsauga automobilio stiklams yra našiausia ir patvariausiai stiklo paviršių danga pasaulyje! Itin plona hidrofobinė formulė sumažina nešvarumą ir dulkių kaupimąsi ant jūsų automobilio stiklo ir viską išnaikina. Nano skydas apsaugo stiklą nuo nešvarumų, dėmių ir stipraus lietaus. Išbandytas dėl patvarumo, gali atlaikyti ektremalias temperatūras ir atšiauriausias sąlygas. 
14 Dienų Pinigų Grąžinimo Garantija

Norime, kad būtumėte 100% patenkinti viskuo, ką įsigijate TWX Auto. Ir jei nesate visiškai patenkinti pirkiniu, grąžinsime jums visus sumokėtus pinigus arba pakeisime prekes. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir grąžinti produktą.


Jūsų matomumas vairuojant dieną ir naktį ženkliai pagerinamas padidinus stiklo skaidrumą. Atgaukite automobilio stiklo skaidrumą ir vairuokite užtikrintai! 


NAUDOJIMAS: 1. Prašome įsitikinti, kad stiklas prieš purškiant yra švarus ir nuvalytas.

2. Purkškite produktą ant automobilio langų, kuriuos norite apsaugoti. 3. Švelniai nuvalykite su mikropluošto skudurėliu. 4. Jei reikia, pakartokite procesą. Saugu naudoti ant automobilių, sunkvežimių, jachtų, lėktuvų, dušo kabinos durų, langų, veidrodžių ir bet kokio kito stiklo paviršiaus.

PRISTATYMAS YRA NEMOKAMAS

Nurodyta kaina yra įskaičius PVM. Kiekvienas užsakymas, kuriame yra 2 ir daugiau produktų, pristatomas nemokamai. Pristatymai vykdomi standartinėmis darbo valandomis, pristatant tiesiai jūsų nurodytu adresu, per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo šiame tinklapyje datos.

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei nebūsite patenkinti produktu, tiesiog grąžinkite jį mums ir be jokių klausimų atgausite visą sumokėtą sumą.

APMOKĖJIMO BŪDAS

Apmokėjimas – kurjeriui pristačius produktą, be jokio išankstinio avanso.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!

Blogas           Geras

TWX® Auto Windows Vandenį atstumianti nano apsauga automobilio stiklams

  • Akcijinė Kaina iki
  •   Ribotas kiekis LIKO TIK

Klientai, kurie įsigijo šį produktą, taip pat pirko