Dažnai užduodami klausimai

KOKS SKIRTUMAS TARP TWX AUTO IR KITŲ POPULIARIŲ PREKĖS ŽENKLŲ? Speciali mūsų produktų formulė su polimerų mišiniu, paviršiams suteikia glotnų, blizgų sluoksnį ir apsaugą nuo vabzdžių vandens dėmių bei purvo. Paprastas vaškas ir dažų apsauga nusiplauna nuo automobilio paviršiaus per kelias savaites ir negali užtikrinti tokio paties lygio efekto. TWX AUTO produktai apsaugo paviršių ne kelias savaites, o mėnesius. AR YRA RIZIKA SUBRAIŽYTI AUTOMOBILIO PAVIRŠIŲ NAUDOJANT ŠIUOS PRODUKTUS? Mūsų produktai gali pašalinti purvą nuo paviršių nesubraižydami ar nepalikdami sukamųjų judesių žymių, jei naudojate taip, kaip nurodyta. AR JŪSŲ PRODUKTAI DRAUGIŠKI APLINKAI IR NĖRA TOKSIŠKI? Mes didžiuojamės galėdami rinkai pristatyti aukštos kokybės produkciją ir tuo pat metu būti visiškai draugiškais aplinkai. Visos mūsų formulės yra netoksiškos ir 100% biologiškai suyrančios. Jose nėra stiprių rūgščių, tirpiklių, vandenilio ar sieros rūgšties. KAIP DAŽNAI TURIU NAUDOTI TWX AUTO SAVO AUTOMOBILIUI? Tai priklauso nuo oro sąlygų ir to, kur statote savo automobilį. Jei lauke stipriai lyja, tikriausiai, geresniam efektui pasiekti, reikės pakartoti procedūrą. KOKIE YRA PRISTATYMO TERMINAI? Užsakymų išpildymas gali užtrukti nuo 1 iki 4 darbo dienų (neįskaitant savaitgalių ir šventinių dienų), o priklauso nuo šalies, į kurią užsakote produktus. Į procesą įeina surinkimas, pakavimas ir užsakymo paruošimas išsiuntimui. Iškart, kai užsakymas perduodamas kurjeriui ir pristatomas jūsų nurodytu adresu, jis laikomas pristatytu. Įsitikinkite, kad nurodytu adresu kas nors galės priimti jūsų siuntą nuo 9 iki 18 valandos. KOKIE YRA APMOKĖJIMO BŪDAI? Mes siūlome saugų atsiskaitymo būdą – grynaisiais pristatymo metu – mokate tik tada, kai kurjeris pristato siuntinį nurodytu adresu.

AR GALIU SAVO UŽSAKYMĄ ATŠAUKTI ARBA JĮ REDAGUOTI? Ne, mes negalime atšaukti jūsų užsakymo ar jo redaguoti. Prašome įsitikinti, kad visa informacija yra teisinga PRIEŠ užsakant.

AR JŪS SIŪLOTE NUOLAIDAS BEI AKCIJAS?
Taip, mes siūlome nuolaidas bei vykdome specialias akcijas. Geriausias būdas būti informuotam yra sekti mus Facebook arba užsukti į tinklapį.

KĄ DARYTI, JEI MANO SIUNTINYJE TRŪKSTA PREKIŲ? Prašome susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo centru, kad situacija būtų išsiaiškinta. Apie tokio pobūdžio atvejį turite mus informuoti per 14 dienas nuo siuntos pristatymo jūsų nurodytu adresu.

NUSIPIRKAU TWX AUTO PRODUKTUS IŠ KITOS PARDUOTUVĖS, AR VISTIEK GALITE MAN PADĖTI? Apgailestaujame, tačiau šis tinklapis yra vienintelė vieta, kur galite įsigyti mūsų produktus. Kitos neoficialios vietos gali pardavinėti klastotes, todėl garantijų suteikti jums negalime.

KOKIUS PRISTATYMO BŪDUS SIŪLOTE? Vienintelis pristatymo būdas yra kurjeriu jūsų nurodytu adresu.

AR GALI TWX AUTO PRODUKTAI BŪTI NAUDOJAMI BE VANDENS? Taip! Visi mūsų produktai, purškikliai ar geliai, gali būti naudojami be vandens. Mūsų produktų formulė veikia apliejant ir suvilgant purvą bei riebalus, kad nusivalytų be jokių pastangų. Paveiktas priemonės purvas nebeturi jokio kito pasirinkimo, kaip tik būti nuvalytas švelnaus mikropluošto šluostės, paliekant paviršių švarų ir lygų.