Grąžinimo politika

Dėkojame, kad perkate www.twxautolithuania.com.


GRAŽINAMOS IŠMOKOS IR PRODUKTŲ GRĄŽINIMAS

Grąžinimo prašymai ar užsakymo atšaukimai yra siunčiami el. paštu: contact@twxautolithuania.com. Prašyme klientas nurodo grąžinimo pagrindą. Pasiliekame teisę nepatenkinti pirkėjo prašymo, jei skundas yra nepagrįstas.
Grąžinamos prekės turi būti tokios pat, kokios buvo gautos (kaip naujos), neišpakuotos ir jų įpakavimas negali būti pažeistas, taigi kokios buvo prieš perkant, pilnai supakuotas, originalioje pakuotėje.
Grąžinant reikia nurodyti prekę pirkusio žmogaus (kurio informacija yra pateikiama užsakymo kode) užsakymo numerį.
Klientas turi teisę grąžinti pirktą prekę ir reikalauti ją pakeisti kita preke arba grąžinti pinigus dviem atvejais:
1. Kompanijos klaidų atvejais (sulaukėte ne to produkto), klientas turi grąžinti produktą per keturiolika (14) dienų nuo užsakymo dienos nemokamai.
2. Jei kliento sprendimas grąžinti prekę buvo priimtas remiantis kitomis, nei anksčiau išvardytomis objektyviomis priežastimis, įmonė pasilieka teisę nepatenkinti prašymo. Jei skundas patenkinamas, klientas turi grąžinti produktą per keturiolika (14) dienų nuo produkto užsakymo dienos.
Bet kuriuo atveju prekės turi būti tokioje būklėje, kokioje klientas gavo, pilnoje, nepažeistoje, originalioje pakuotėje. Jei produktas negrąžinamas per keturiolika (14) dienų, tokiu atveju, ši parduotuvė neįsipareigoja grąžinimo priimti.
Jei prašymas grąžinti prekę atitinka taisykles ir sąlygas ir yra patenkintas, pirkėjas gauna teisę arba gauti kitą tokios pat vertės prekę, arba atgauti pinigus. Pinigų grąžinimas į asmeninę banko sąskaitą įvykdomas per trisdešimt (30) dienų nuo prekės grąžinimo į parduotuvę dienos.
Pakartotinų prašymų grąžinti pinigus atveju arba jei įmonė savo nuožiūra nusprendžia, kad pirkėjas piktnaudžiauja teise grąžinti prekes arba elgiasi iš blogos valios, ji turi teisę atsisakyti prekės grąžinimo, net jei prašymas atitinka visas sąlygas ir jos yra išpildytos.
Šios taisyklės nekenkia jokioms įstatymo saugomoms vartotojų teisėms.


UŽSAKYMO PRISTATYMAS

Nesame atsakingi už pristatymus tam tikrą dieną, tam tikra proga ar švenčių dienomis. Pinigų grąžinimai už tai nėra vykdomi.
Mūsų svetainėje galite sužinoti visus pristatymų terminus. Prašome apsvarstyti pristatymo terminus PRIEŠ užsakant produktus.
Kai užsakymą išsiunčiame iš sandėlio, jo atšaukti ar redaguoti nebegalime.


PRISTATYMAS

Jei nusprendžiate produktą grąžinti, pristatymo mokestį mokate jūs. 
Pristatymo mokesčiai nėra grąžinami. 


SUSISIEKITE

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su produkto grąžinimu, prašome su mumis susisiekti el. pašto adresu contact@twxautolithuania.com