Geriausia Apsauga nuo Purvo Jūsų automobiliui Jau pasiekiama!

Geriausia Apsauga nuo Purvo Jūsų automobiliui Jau pasiekiama!

Paskelbė: John Mc Duggal

Šiandien rinkoje yra daugybė pasirinkimų, tikrai per daug, kad būtų galima išsirinkti tinkamą.


Sprendimas išsirinkti produktą ar paslaugą savo automobiliui nėra toks pat, kaip išsirinkti patiekalą restorane, kur galite tiesiog suklysti ir tai nebus didelė problema, nes blogiausiu atveju pakeisite į kitą. Vietoje to, rizikuojate gauti brangiausią pasaulyje valiklį arba pigų daiktą, kuris sugadins jūsų automobilį, klimatą ir, svarbiausia, tai yra visiškas pinigų švaistymas!


“Venkite siaubingų Kinijos klastočių.” “Jei naudojate šiuos produktus savo automobiliui, tai tas pats, lyg piltumėte rūgštį.” “Nauja sukčių vaškavimo medžiaga nevaškuoja absoliučiai.” Šie trys komentarai rodo, ką vartotojai mano apie kai kurias prekes. Ir tai tik keletas šaltų faktų apie, kaip dažniausiai, klientai pageidauja - pigesnes prekes.


Tai ką turiu žinoti, kad pasirinkčiau protingai? Mūsų šiandieninė socialinė pareiga: suskaidyti automobilių priežiūros paslaugas taip, kad žinotumėte, ko galite tikėtis iš vienų ar kitų įmonių. Taigi, be visos kitos informacijos, ar žinote, kas yra surfaktantai?


Brangūs muilai VS surfaktantai 


Vienas paprasčiausių pagrindinių dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti apie medžiagą, kurią naudojate yra tai, ar joje yra efektyvių ir galingų surfaktantų.


Surfaktantai yra aktyvios medžiagos plovikliuose ir koncentruotuose tirpaluose, skirtos pašalinti nešvarumus, dėmes ir dulkes. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad įprastas muilas (kuris daugelio produktų sudėtyje) nešvarumus tik nuplauna, palikdamas juos visur aplink, nors to ir nepastebime. O surfaktantai prasiskverbia į smulkias nešvarumų daleles ir jas pašalina.


Kitaip tariant, skirtumas tarp muilo ir surfaktantų yra toks pat, kaip skirtumas tarp Rudnosiuko ir Supermeno.


Dabar suprantate, taip?


Kiek vandens turėtumėte sunaudoti?


Spėkite. Ar jūs pasiruošę? Atsakymas yra… JOKIO VANDENS! 


Ir aš net nejuokauju.


Vandens naudojimą suderinti su automobilio valymu nesudėtinga, tačiau faktas, kad tinkamu produktu jūs neturėtumėte švaistyti vandens savo automobiliui. Vietoje to, tiesiog pašalinkite nešvarumus sausą šluoste, tada nuvalykite ir apsaugokite paviršių gaminiu… VIS DAR SAUSAI!


“Palaukite, ar tai susiję su mano automobilio plovimu?”

Taip, Kapitone Vandens Švaistytojau, to nereikia daryti su vandeniu.


Norėdami įsitikinti, kad produktas, kuriuo ruošiatės tvarkyti automobilį, yra bevandenis, tiesiog pasitikrinkite. Ar produktas švaisto pinigus ir išteklius, ar tai efektyvus gaminys, taupantis pinigus, vandenį ir jūsų gyvenimą (na, taip atodytų).


Kiek skirtingų produktų reikėtų naudoti?


Laikas uždaryti bylą. Jei ieškome lankstumo ir taupome laiką bei pinigus, logiška yra riboti naudojamų produktų skaičių. Priešingu atveju, tai būtų lyg kaskart valytis dantis su keliomis dantų pastomis!


Šis pasirinkimas priklauso nuo to, ką bando sutvarkyti, tačiau visi sutinkame, kad vienas produktas turėtų padaryti visą darbą be jokių sukeltų nepatogumų.


Jei tikrai norite sutvarkyti kiekvieną mažą taškelį ir dėmelę, galite turėti vieną produktą skirtą automobilio langams, o kitą - salonui, tačiau vėlgi, VIENAS PRODUKTAS turėtų padaryti visus triukus.


OK, iki šiol jūs turbūt galvote: “Tiesiog pasakykite man prekės ženklo pavadinimą, kuris gali visa tai. Dabar!” Ir jūs esate teisus! Išvyniokime viską.


Koks bevandenės technologijos produktas su galingais surfaktantais gali tinkamai pašalinti bet kokius nešvarumus, paviršiaus dėmes, suteikti apsaugą paviršiui ir apsaugoti tuo pačiu metu?


Jo pavadinimas TWX Auto 3-in-1 Bevandenis Plovimas, Vaškas ir Apsauga automobilio išorei!


Šis lengvai naudojamas purškiklis pakeis jūsų visas turimas automobilio priežiūros priemones, chemikalus, voodoo ar bet kokį kitą mumbo-jumbo, ką tepate ant savo automobilio. Vienas papurškimas, daugybė privalumų!


Aktyvioje formulės sudėtyje yra galinga polimerų technologija, kuri siūlo sprendimą, kuriam nereikia vandens, kad visiškai pašalintumėte purvą ir dulkes su stipriais surfaktantais, taip pat vašką bei apsaugą visam automobilio paviršiui. Nei saulė, nei aplinkos tarša nepadarys jokios žalos.


TWX Auto 3-in-1 3-in-1 Bevandenis Plovimas, Vaškas ir Apsauga suteikia VISUS polimerinės technologijos privalumus.


Valyti ir plauti be vandens.

Ypatinga dažų apsauga.

Lengva naudoti pačiam namuose.


Vienas buteliukas, vienas prekės ženklas ir didžiulė suma sutaupyto laiko bei pinigų.


Kietai, tiesa?


Tuomet eikite į oficialią internetinę parduotuvę ir visiškai pakeiskite požiūrį į savo automobilio priežiūrą.


Produktai, susiję su šiuo įrašu